Informații principale

Trainer educațional, pentru ateliere cu elevi 11-14 ani, respectiv tineri 15-25 ani

Poziție: Nu este specificat

Start: Îndată ce este posibil

Final: Nu este specificat

Localizare: național, România

Metoda de colaborare: Colaborare pe termen lung

Tarif pe oră: 120 Leu

Ultima actualizare: 17 Apr. 2024

Descrierea și cerințele proiectului

 📢Scoala de Valori recrutează formator cu experiență în livrarea trainingurilor în domeniul educației non-formale pentru copii și tineri. Dacă ești pasionat de educație și dezvoltare prin învățare continuă, ai trecut deja de primul pas.
Cerințe:
- Experiență în livrarea de traininguri/ formare/ educație/ educație non-formală pentru copii/tineri; minimum 5 ani
- Abilități organizatorice și de comunicare - Abilități de lucru cu copiii;
- Cunoașterea pachetului Ms Office (Word, Excel, Power Point), Internet.

Responsabilități:
Pasiune pentru educație și pentru dezvoltare prin învățare continuă
Responsabilitate cu privire la calitatea activității întreprinse (acuratețe în livrare, îndeplinirea obiectivelor educaționale stabilite, adaptarea limbajului în funcție de profilul participanților, menținerea atenției beneficiarilor)
Conduită etică și profesionalism în realizarea activităților de training
Spontaneitate și creativitate în livrare
Abilități dezvoltate de comunicare, colaborare și interacțiune
Mindset orientat spre crearea unui context de învățare
Multitasking și adaptabilitate în folosirea instrumentelor digitale
Abilitatea de a ține sub control situațiile conflictuale sau dificile
Atitudine neutră și obiectivă

Ce oferim?
Poziție cu multiple posibilități de colaborări ulterioare.
Planuri de formare si dezvoltare pentru formatori.
Un mediu de lucru dinamic, tânăr și orientat către rezultate.
Plata se face conform tarifului agreat intern.

Categorie

Educație